#001 PASJONATKA – Ewelina Gawłowska [ W Y W I A D ]

Ewelina Gawłowska jest moją mentorką rozwoju osobistego. Specjalizuje się w pracy z podświadomością oraz usuwaniu blokad,

które trzymają ludzi w miejscu. Jest specjalistą psychologii zmiany.

Jest współzałożycielką platformy rozwoju osobistego i biznesowego Sukces z Pasją w Polsce oraz Life Success Company w Londynie.

Zapraszam cię na pasjonujący W Y W I A D, nie tylko z bizneswoman, ale i cudowną kobietą.

 

1/ Witaj Ewelina! Jesteś wolna finansowo, podróżujesz dookoła świata, inspirujesz i pomagasz innym. Jak to wszystko osiągnęłaś?

 

Do wszystkiego doszłam sama, a zaczynałam od niczego. Pewnego dnia mój tato zabrał mnie do spodka w Katowicach na konferencję z Tony Robins’em, który był pierwszy raz w Polsce. Miałam wówczas 14 lat. Było to wielkie wydarzenie i do teraz czuję dreszcze kiedy o nim myślę. Energia wrzała, a ludzie byli tak bardzo zmotywowani do działania. Czegoś takiego nigdy w życiu nie widziałam. Byłam chyba jedynym dzieckiem na tym wydarzeniu.

Powiem Ci aż iskry mi się zaświeciły w oczach i powiedziałam wówczas, że nie wiem co on robi ale ja też tak chcę.

Reszta to już historia…

Mam wspaniałą rodzinę gdzie nauczyłam się że drugi człowiek, jest najważniejszy. Nauczono mnie jak ważna jest empatia.

Myślę że moja silna empatia do ludzi oraz moje głęboko ukryte przekonanie, że ludzie są z natury dobrzy są moim największym atrybutem. Jestem przekonana, że ludzie są po to aby mnie wspierać a ja ich. Życie to ciągłe nowe odkrycia o nas samych i świecie. Nauczyłam się że świat jest przyjaznym miejscem jeśli my do niego tak się nastawimy, zwłaszcza kiedy byłam w miejscach tzw. trzeciego świata gdzie bieżąca woda to luxus.

Moje ciągłe podróże nauczyły mnie dużo pokory i tego że tylko poprzez docenienie siebie i innych osób oraz tego czego dokonaliśmy w naszym życiu daje poczucie sensu i sprawia, że jestem spełniona.

 

2/ Jakie były początki Twojego biznesu?

 

Już w bardzo młodym wieku, zauważyłam, że ode mnie zależy, czy  skorzystam z tego co daje mi świat i wyjdę wyzwaniu naprzeciw czy też schowam się we własnej skorupie przytłoczona tym czego inni ode mnie chcą, jaką mają dla mnie wizję.

Moja rodzina zawsze wspierała niezależność. Mój tato był jednym z pierwszych przedsiębiorców po okresie komunizmu. Od razu zainspirował mnie aby działać samemu i nie czekać na to aż ktoś mi coś da. Zainspirował mnie do tego aby wyjść w świat i spełnić siebie.

Miałam ogromne szczęście. Wyjechałam z Polski do szkoły do Londynu, gdy byłam nastolatką. Miałam wówczas  £300 w kieszeni i palące pragnienie, żeby osiągnąć osobisty sukces, aby mieć wybory i zobaczyć świat. Wiedziałam doskonale, że wolność finansowa jest ważna, ponieważ to daje mi wybory, a wolność mentalna daje mi totalnie nową perspektywę.

Ponieważ już wtedy wiedziałam że to nasze myślenie powoduje jakie decyzje podejmujemy, a co za tym idzie nasze działanie i rezultaty.

Początki nie były łatwe. Musiałam znaleźć pracę od razu, dlatego szukałam ją zaraz po przybyciu i udało się. Pracę znalazłam tego samego dnia w restauracji. Wiedziałam że mogę liczyć tylko na siebie. Pracowałam w restauracjach, w sklepach następnie w nieruchomościach. I tak zaczęła się moja przygoda.

Kiedy wkroczyłam w świat inwestycji, pamiętam jak z przerażeniem rozmawiałam z moim partnerem, że mam dosyć dawania z siebie wszystkiego ( jestem pracoholikiem z natury ) i budowania biznesu komuś.

Postanowiłam otworzyć własny biznes! Postawiłam sobie ambitne cele aby stać się wolną finansowo, pomóc mojej rodzinie w Polsce i mieć komfortowe życie.

A moim palącym pragnieniem i powodem były podróże dookoła świata, aby poznać fantastycznych ludzi od których mogę czerpać więcej doświadczenia, aby potem przekazać je innym. Już wtedy niesamowicie inspirował mnie świat rozwoju osobistego, mówców motywacyjnych oraz  ludzi sukcesu którzy inspirują.

Jakoś podświadomie wiedziałam że będę do tego świata należeć, chociaż nie widziałam jeszcze jak.

 

3/ Czy pamiętasz, w którym momencie swojego życia zetknęłaś się z pracą z Podświadomością? Kiedy dowiedziałaś się, jak ważną rolę odgrywa Podświadomość w naszym życiu?

 

Praca z podświadomością okazała się przełomem w moim życiu. Pamiętam jak dostałam od mojego taty swoją pierwszą książkę o podświadomości zatytułowaną “Potęga podświadomości” . Miałam wtedy 13 lat. Jak później zauważyłam te książki, które miały elementy pracy z podświadomością miały na mnie i na moje rezultaty największy pozytywny wpływ.

Jednak dogłębnie odkryłam świat podświadomości już kiedy byłam zaawansowana w rozwoju osobistym. Wtedy zaczęłam zajmować się tym tematem profesjonalnie.

Poświęciłam kilka lat na studiowanie tego tematu, głównie w Stanach Zjednoczonych. Miałam tam dostęp do najlepszych mentorów w tym temacie. Uczęszczałam do Akademii Ted James, wynalazcy jednej z metod bezpośredniej pracy z podświadomością.

Odkryłam że jest to najważniejsza część rozwoju osobistego jak i biznesowego. Jesteśmy tu gdzie jesteśmy i robimy to co robimy, ponieważ mamy nasze przekonania i wartości wewnętrzne które znajdują się w naszej podświadomości. Dlatego aby zmienić cokolwiek w naszym życiu musimy najpierw zmienić nasze przekonania.

Kiedy zaczęłam pracować z moimi wartościami i przekonaniami moje życie zaczęło się zmieniać tak fenomenalnie i namacalnie, że aż nie mogę w to uwierzyć.

Np. Założyłam sobie cel, że chcę być  wolna nie tylko finansowo, ale również czasowo i pracować dosłownie “z laptopa”.

Wtedy nie miałam jeszcze żadnego biznesu online a moje umiejętności komputerowe były marne. Jedyne co wiedziałam to to, że przekonania trzymają mnie od moich celów i muszę je jak najszybciej zmienić na te które są spójne z moimi wartościami i celami.

Kiedy zaczęłam zmieniać i usuwać ograniczające przekonania, robić specyficzne ćwiczenia pracy z podświadomością wszystko zaczęło się zmieniać. Poznałam ludzi którzy mi pomogli. Mój partner również przyłączył się do mojego biznesu. Było to niesamowite uczucie jak wszystko zaczęło działać spójnie.

Od tego momentu postanowiłam, że moim obowiązkiem jest podzielić się tym z innymi, aby i oni mogli tworzyć życie na własnych warunkach.

Zdałam kilka egzaminów i certyfikatów, stałam się ekspertem w tym temacie, aby pomóc jak największej ilości osób.

Owocem tego jest mój autorski program Efektywne Kreowanie Przyszłości – czyli, jak przeprogramować swoją podświadomość, aby kreować życie na własnych warunkach.

4/ Czym dla ciebie jest Pasja? Jakie znaczenie odegrała w Twoim życiu?

 

Dla mnie Pasja to podstawa tego co robię. Jest to tak głębokie uczucie, że daje mi wewnętrzną siłę i motywację do działania. Pasja jest nieodzownie potrzebna jeśli chcemy osiągnąć sukces w czymkolwiek, zwłaszcza kiedy biznes na początku nie daje żadnych dochodów.

Daje mi ona poczucie sensu i totalnego spełnienia. Nawet moja firma ma nazwę Sukces z Pasją.

 

5/ Stworzyłaś Klub „Sukces z Pasją. Jest to platforma rozwoju osobistego oraz biznesowego. Jakie są główne korzyści z przynależności do Klubu?

 

Klub jest dedykowany osobom, które chcą poznać rozwiązania i odnieść swój osobisty sukces teraz. Jest on przede wszystkim dla osób zajętych, które chcą dostać samą praktykę i działać.

Klub „Sukces z Pasją” został stworzony dla osób które chcą rozwijać się regularnie, mieć dostęp do najnowszych rozwiązań pracy z podświadomością, rozwoju osobistego, biznesowego i wchodzić na kolejne poziomy każdego dnia.

Oprócz dostępu do ciągle uzupełnianej biblioteki szkoleń online, nasi klubowicze mają specjalne bonusy, przywileje i prezenty, zniżki na produkty tak jak darmowe bilety na nasze wydarzenia na żywo dla klubowiczów, których mamy kilka w ciągu roku w największych miastach w Polsce. Teraz są zaproszeni na konferencję ” Osiągnij Wysoką Produktywność ” i cotygodniowy godzinny trening online o Efektywnym Zarządzaniu sobą w czasie oraz sesja pytań i odpowiedzi, a także specjalne szkolenia online ze mną.

 

Ewelina Gawłowska

 

6/ 25-26 listopada 2017 r. w Warszawie odbędzie się Twoje szkolenie Efektywne Kreowanie Przyszłości. Powiedz coś proszę o nim. 

 

EKP czyli Efektywne Kreowanie Przyszłości, jest uwieńczeniem mojej wieloletniej pracy z podświadomością. Jest to zaawansowane szkolenie przeprogramowania podświadomości.

Jest to kompletny trening umysłu, oparty na interaktywnej pracy ze świadomością i podświadomością. Podczas treningu prowadzę uczestników przez procesy bezpośredniej pracy z podświadomością, podczas których usuwamy ograniczające przekonania oraz negatywne nie rozwiązane emocje z przeszłości, które przez lata trzymają ludzi w miejscu, blokując ich potencjał i osiąganie celów. Innymi słowy odcinamy negatywny bagaż z przeszłości i podświadome blokady aby osoba mogła rozpocząć nowy rozdział życia, na świeżo z nową mentalnością i nowymi przekonaniami, które są spójne z ich celami i motywują ich na poziomie podświadomym.

Ważną częścią tego treningu jest synchronizacja wartości wewnętrznych, czyli tego co jest dla danej osoby ważne z jego celami. Dzięki temu wyrzucamy konflikty z podświadomości i raz na zawsze usuwamy “efekt jojo”, czyli jeden krok do przodu i jeden do tyłu, znany i powtarzany przez wiele osób.

 

7/ Co albo kto Ciebie inspiruje? Co cię napędza do działania?

 

Transformacja moich klientów oraz kiedy widzę ich życiowy sukces.

Jest to dla mnie największa nagroda i spełnienie kiedy uczestnicy moich treningów na żywo i online mówią mi o swoich sukcesach, spełnionych celach i transformacjach. Po prostu serce skacze mi z radości a inspiracja i motywacja aż tryska mi uszami.

Dlatego stworzyłam zamkniętą grupę na facebooku: Sukces z Pasją-Grupa Wsparcia, gdzie uczestnicy mogą ze sobą rozmawiać i inspirować też innych.

Jedna z moich klientek, która przyszła na Super Woman Live totalnie załamana, gdyż przechodziła przez rujnujący ją rozwód, w którym traciła też dzieci, ponieważ jej maż był odpowiedzialny za wszystkie finanse i inne komplikacje… Miała łzy w oczach na początku dnia, pod koniec już wiedziała co jest nie tak i co ma robić.

Zapisała się na trening podświadomości EKP gdzie postawiła sobie ambitne cele, czyli znalezienie pracy, nowego domu i odzyskanie opieki nad dziećmi 50/50.

Po roku działania i ciągłym rozwoju w naszym Klubie  ( było to najwygodniejsze dla niej rozwiązanie, gdyż wszystkie treningi i szkolenia są online ), skontaktowała się ze mną i powiedziała że zdobyła wszystkie cele. Mało tego, jej szefowa zaproponowała jej wejście do spółki jako jeden z partnerów, ponieważ była tak dobra w tym co robiła, a zajmowała się sprzedażą i negocjacjami.

Takie historie przychodzą do nas bardzo często.

Moje powiedzenie:

“Twój sukces jest moim sukcesem, Ty jesteś moim powodem robienia tego co robię!”

 

8/ Jaka jest Twoja dewiza życiowa?

“Skrótem do sukcesu jest uczenie się od Tych którzy już tam są”.

 

Chodzi mi tutaj o osobisty życiowy sukces. Jeśli chcesz mieć wspaniały związek, ucz się od tych mentorów i przebywaj z tymi ludźmi, którzy mają szczęśliwy związek.

Jeśli chcesz mieć wolność finansową i zbudować wygodne życie, pełne wyborów, ucz się od tych mentorów i przebywaj z tymi ludźmi którzy mają sukces w tej sferze życia.

Jeśli chcesz być zdrowy, mieć dużo energii przebywaj ze zdrowymi ludźmi, którzy są zmotywowani i kochają życie.

Jeśli masz cel i chcesz go osiągnąć to znajdź tych którzy już tego dokonali i ucz się od nich.

 

9/ I na koniec pytanie. Czy Kobieta Sukcesu, którą niewątpliwie jesteś ma jakieś marzenia, których nie udało ci się jeszcze spełnić?

 

O tak, marzenia mam i będę mieć dopóki żyję, ponieważ to one powodują że wstaję codziennie i działam.

Marzenia przekształcam w cele i konkretny plan działania, inaczej byłyby to tylko marzenia.

Pragnę rozszerzyć Klub Sukces z Pasją aby zrzeszał  dużą liczbę osób otwartych na nowe rozwiązania i wiedzę, którzy chcą inspirować i mieć znaczenie, którzy tak jak ja mają marzenia i cele i chcą mieć pozytywny wpływ na świat.

Głęboko wierzę, że tylko razem w dużej grupie możemy stworzyć zmianę, która ma znaczenie.

Wierzę że każdy z nas ma coś,unikalnego do zaoferowania, coś na co ktoś gdzieś czeka i czasami właśnie Ty będziesz tą jedyną nadzieją i inspiracją, która podniesie tę osobę i da mu nadzieję oraz mapę działania.

 

Agnieszka Herman

Do kolejnego zaczytania kochana :-*

 

P.S. TUTAJ znajduje się link do zapisu na listę osób oczekujących na mój kurs “60 Happy Days”, gdzie codziennie przez 60 dni będziesz otrzymywała inspiracje do radośniejszych dni w Twoim życiu :-*

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

15
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Kinga MzykBookendorfinaOlgaWajlet Artalexanderkowo.pl Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Monika Kilijańska
Gość

Czyli jak sie chce to można wszystko! Brawo!

Sara Korzeniec
Gość

Bardzo inspirujący wywiad!

Iwona
Gość
Iwona

Świetny wywiad z niezwykłą kobietą. Bardzo insirujący 🙂

alexanderkowo.pl
Gość
alexanderkowo.pl

Bardzo ciekawy wywiad! Dwie inspirujące kobiety to musi być super!

Młodzi na Dorobku
Gość

Ja mam inną definicję kobiety sukcesu. Dla mnie kobieta sukcesu to taka, która ma szczęśliwe życie. W dzisiejszych czasach bardzo o to trudno. Zmuszamy się do wielu rzeczy, żeby coś mieć na pokaz (np. dajemy się tłamsić i poniżać w korpoświecie, żeby zarabiać 5 tys. zł.). Szczególnie takie na pokaz pokazuje, że kobieta nie jest szczęśliwa. I choć wszyscy myślą, że osiągnęła sukces, ona wraca w piąek do pustego domu, płacze do poduszki, chleje winiacza za 100 złotych i obżera się jedzeniem na telefon.

Dominik
Gość
Dominik

Świetny motywacyjny wpis! 😀

alexanderkowo.pl
Gość
alexanderkowo.pl

Najważniejsze, to znaleźć cel w życiu 🙂

Wajlet Art
Gość

Wspaniały wywiad, bardzo inspirująca historia! Uwielbiam takie ❤ Najważniejsze jest odkryć siebie, rozwijać swoje pasje od najmłodszych lat, postawić sobie cel i realizować marzenia! ❤

Olga
Gość

Ciekawy wywiad o inspirujących osobach 🙂

Bookendorfina
Gość
Bookendorfina

Czasem tak niewiele potrzeba, aby oddać się pasjom, prawdziwie żyć, czerpać radość z nich. 🙂

Kinga Mzyk
Gość

Ewelina jest również moją mentorką. Na początku roku trafiłam na jej kursy, które są wartościowym źródłem wiedzy. Ewelina otworzyła mnie na nowe doświadczenia. Dzięki niej zaczęłam przewartościowywać całe moje życie, poszukiwać ludzi, z którymi chcę spędzać swój czas, słuchać swojego wewnętrznego głosu, rozwijać swoje pasje. Świetny wywiad. Niezwykła wartość dla tych, którzy Eweliny jeszcze nie znają.