KOCHAJ TAK JAK LUBISZ

Dzisiaj dzień Św. Walentego. Nie wiem jak Ty, ale osobiście jeszcze do nie dawna nie uznawałam Święta Zakochanych. Wydawało mi się to takie sztuczne….. Okazywanie uczuć tylko jednego dnia w roku… Przecież miłość powinniśmy sobie okazywać na co dzień, niezależnie od tego czy jest święto. Coś się we mnie buntowało.

Jednak, wiecie…. z czasem poglądy moje zmieniły SIĘ wraz z postrzeganiem świata. Dzisiaj wiem, że każdy z nas kocha tak jak lubi. Okazuje sobie uczucia, kiedy ma na to ochotę i w sposób taki, który mu odpowiada. Sposób, który sprawia mu przyjemność.

Dzisiaj śmiem twierdzić, że Walentynki mogą, a nawet powinny obchodzić nie tylko pary zakochanych, ale i osoby samotne. To przejaw zdrowej miłości do siebie. Wedle zasady: „Kochaj siebie, a będziesz umieć kochać innych.”

Kiedy kochasz siebie, jesteś szczęśliwa. A kiedy Ty jesteś szczęśliwa, szczęśliwe są osoby u Twego boku.

Obecnie nie jestem w żadnym związku. Jednak postanowiłam uczcić ten stan właśnie w dniu św. Walentego, uczestnicząc w przecudnym musicalu „Dirty Dancing”.  Zdziwienie moich znajomych było niebywałe, kiedy im o tym powiedziałam. No ale cóż….. to mój wybór. Ważne, że jestem z tym szczęśliwa. A o to przecież w życiu chodzi: o uzyskanie stanu szczęścia. Kiedy ludzie są nieszczęśliwi – cierpią.

Dlatego zawsze, ale to zawsze powinnaś dążyć do szczęścia.

Nie patrz na to aby zadowalać osoby cię otaczające,

ale przede wszystkim żyj w zgodzie z sobą i dbaj o siebie.

Jeżeli sama nie zadbasz o siebie, to nikt inny tego za Ciebie nie zrobi.

Nie będę tutaj opowiadała o czym jest film “Dirty Dancing”, ponieważ jest powszechnie znany. Napiszę tylko w skrócie osobom, które przypadkiem nie zdążyły jeszcze go zobaczyć, że jest to film o pięknej, młodzieńczej miłości, okraszonej piękną muzyką i tańcem. Nawet nie potrafię zliczyć, ile razy w swoim życiu go obejrzałam. Kiedy więc zobaczyłam, że w Walentynki we Wrocławiu będzie musical o tym samym tytule bez namysłu kupiłam bilet. Wiedziałam, że to jest mój dzień, że chcę tam być.

To jest taka chwila tylko dla mnie, Chwila Mojej Przyjemności.

Walentynki

Z okazji Walentynek mam dla Ciebie Kochana :-* PREZENT.

TUTAJ możesz pobrać swój DZIENNICZEK PRZYJEMNOŚCI. Możesz opisywać tam chwile, w których sprawiasz sobie przyjemność. Niech to będzie cokolwiek chcesz. Jest jednak jeden, jedyny warunek! To co robisz musi sprawiać Tobie Kochana :-* przyjemność.

 

P.S. Ten i wiele innych BONUSÓW otrzymasz także w trakcie kursu „60 Happy Days”. Jeżeli jesteś zainteresowana wskakuj TUTAJ i zobacz co dla Ciebie przygotowałam.

 

Agnieszka HermanDo kolejnego zaczytania Kochani :-*

Cudownych Walentynek

Agnieszka Herman

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o