Dlaczego PASJA I ROZWÓJ?

 

Jeśli to czytasz to znaczy, że trafiłeś na mojego bloga. Na bloga o rozwoju osobistym oraz pasji.

Nie uciekaj stąd! 

Chcę poznać Twoją opinię o tym jak Ty realizujesz swoje pasje oraz jak się rozwijasz? Zostań i przeczytaj ten króciutki artykuł.

Opowiem jak u mnie zaczęła się przygoda z rozwojem osobistym.

Kilka lat temu straciłam pracę, a w związku z tym miałam poważne problemy finansowe oraz kredyty, które trzeba było spłacać. Jakby tego było mało zostawił mnie i naszego synka  mężczyzna, którego bardzo kochałam i z którym miałam nadzieje spędzić resztę życia. Tak zwana miłość na całe życie, niestety jak się potem okazało tylko z mojej strony.

Życie moje legło w gruzach, przynajmniej tak mi się wówczas wydawało.

Któregoś dnia, szukając ofert pracy, odpisując na e-maile oraz wysyłając kolejne CV otworzyłam e-maila, który zmienił moje życie.

Co prawda nie od razu! Trwało to dość długi czas zanim zmieniłam swoje spojrzenie na życie i na to co mnie do tej pory spotkało. Była to dość trudna i długa lekcja, ale  było warto. Dzisiaj jestem innym człowiekiem, spotkałam w swoim życiu wiele wartościowych osób, które przywróciły mi wiarę w ludzi.

Dzięki temu e-mailowi  zainteresowałam się rozwojem osobistym, w ogólnym tego słowa znaczeniu. Stał się moją PASJĄ.

W kolejnych artykułach na blogu będę chciała poruszać tematy, bliskie mojemu SERCU i mam nadzieję, że (skoro tutaj trafiłaś/eś) również i Twojemu.

 

Cieszę się, że się ze mną dzisiaj tutaj spotkałaś/eś

🙂

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka

Zapisz

Zapisz

Leave a reply

Comment
Name
E-mail