prawo przyciągania

CZY PRAWO PRZYCIĄGANIA DZIAŁA?

 

Umysł mój jak i Twój, jest jak góra lodowa. Ta część, której nie widzisz jest najpotężniejsza. Każda myśl, jaka kiedykolwiek przeszła ci przez głowę, zapisała się w Twojej podświadomości.

Twoje UCZUCIA są zdolne do przeprogramowania Twojej podświadomości. Twoim zadaniem nie jest zrozumienie tego, jak to działa, a jedynie wzbudzenie w sobie uczucia.

Tak jak mówił Ghandhi:

„musimy stać się tą zmianą, której pragniemy”.

Aby dokonać jakiekolwiek zmiany w swoim życiu, musisz je poczuć.

Wszelkie zmiany zaczynają się we wnętrzu. 2600 lat temu Budda ujął to w ten sposób: „nie jesteś częścią świata, świat jest w Tobie”.

Wszystko to co osiągnęłaś w dotychczasowym życiu, stworzyłaś sama. Kiedy zmieniasz swoje samopoczucie, zmieniasz swój świat.

Warto zauważyć, że wszyscy wielcy mistrzowie mówili to samo:

–  OKAZUJ WDZIĘCZNOŚĆ

– WYBACZAJ INNYM

– NIE OBWINIAJ SIEBIE ANI INNYCH

– KOCHAJ

– UWIERZ, ŻE WSZYSTKO IDZIE WE WŁAŚCIWYM KIERUNKU.

Pamiętaj, że w życiu dostajesz to, o czym stale myślisz.

I uwierz mi jestem tego przykładem. Wiele sytuacji, które wydarzyły się w moim życiu była wynikiem moich myśli.  Zarówno tych złych jak i dobrych.

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIE:

  1. Załóżmy, że masz przejechać przez centrum obcego miasta w godzinach szczytu. Wywołuje to u Ciebie nerwowość. Wyobraź sobie, że spokojnie prowadzisz samochód, śpiewając i uśmiechając się. Chodzi tutaj o wywołanie uczucia szczęścia.
  2. Albo na przykład musisz wygłosić przemówienie. Tutaj powinnaś wyobrazić sobie jak odbierasz gratulacje od słuchaczy. Wyobraź sobie, że odniosłaś sukces.

Zawsze używaj WYOBRAŹNI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

No Comments

Leave a Comment