CZY PRAWO PRZYCIĄGANIA DZIAŁA?

 

Umysł mój jak i Twój, jest jak góra lodowa. Ta część, której nie widzisz jest najpotężniejsza. Każda myśl, jaka kiedykolwiek przeszła ci przez głowę, zapisała się w Twojej podświadomości.

Twoje UCZUCIA są zdolne do przeprogramowania Twojej podświadomości. Twoim zadaniem nie jest zrozumienie tego, jak to działa, a jedynie wzbudzenie w sobie uczucia.

Tak jak mówił Ghandhi:

„musimy stać się tą zmianą, której pragniemy”.

Aby dokonać jakiekolwiek zmiany w swoim życiu, musisz je poczuć.

Wszelkie zmiany zaczynają się we wnętrzu. 2600 lat temu Budda ujął to w ten sposób: „nie jesteś częścią świata, świat jest w Tobie”.

Wszystko to co osiągnęłaś w dotychczasowym życiu, stworzyłaś sama. Kiedy zmieniasz swoje samopoczucie, zmieniasz swój świat.

Warto zauważyć, że wszyscy wielcy mistrzowie mówili to samo:

–  OKAZUJ WDZIĘCZNOŚĆ

– WYBACZAJ INNYM

– NIE OBWINIAJ SIEBIE ANI INNYCH

– KOCHAJ

– UWIERZ, ŻE WSZYSTKO IDZIE WE WŁAŚCIWYM KIERUNKU.

Pamiętaj, że w życiu dostajesz to, o czym stale myślisz.

I uwierz mi jestem tego przykładem. Wiele sytuacji, które wydarzyły się w moim życiu była wynikiem moich myśli.  Zarówno tych złych jak i dobrych.

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIE:

  1. Załóżmy, że masz przejechać przez centrum obcego miasta w godzinach szczytu. Wywołuje to u Ciebie nerwowość. Wyobraź sobie, że spokojnie prowadzisz samochód, śpiewając i uśmiechając się. Chodzi tutaj o wywołanie uczucia szczęścia.
  2. Albo na przykład musisz wygłosić przemówienie. Tutaj powinnaś wyobrazić sobie jak odbierasz gratulacje od słuchaczy. Wyobraź sobie, że odniosłaś sukces.

Zawsze używaj WYOBRAŹNI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Leave a reply

Comment
Name
E-mail