W jaki sposób patrzymy na siebie, to co wtedy widzimy, czujemy  jest odzwierciedleniem tego, co myślimy i czujemy na swój temat. Jakie przekonania zakorzeniły się w naszej podświadomości podczas życia nie pozwalając kochać tej pięknej, wyjątkowej istoty jaką jesteśmy.  Rozpoczynając pracę z lustrem jesteśmy w stanie poznać te wszystkie błędne poglądy o sobie, a przede wszystkim je pokonać. Ucząc się patrzeć na siebie z miłością inicjujemy  proces pojednania z samym sobą.
Pokochamy siebie w momencie akceptacji. Stanie się to kiedy zaakceptujemy siebie całego, łącznie z wszystkimi emocjami, odczuciami, słowami, czynami. Masz  prawo do czucia tego co czujesz oraz przeżywania tego co przeżywasz.

Stań przed lustrem i popatrz na siebie uważnie i powtarzaj :

KOCHAM CIĘ, KOCHAM CIĘ  (tutaj wstaw swoje imię).

Zwróć się do siebie zdrobnieniem, ulubionym pseudonimem czy imieniem jakie lubisz najbardziej, jakie czujesz najlepiej. Patrz sobie prosto w oczy i powtarzaj: KOCHAM SIEBIE.

Jeśli poczujesz potrzebę pogłaskaj się po policzku czy obejmij ramionami lub połóż ręce na sercu.

Powtarzaj przy tym: całkowicie i do końca kochasz, szanujesz i akceptujesz całego siebie.

Rób wszystko co poczujesz, co może ci pomóc. W tym procesie uśmiechaj się do siebie życzliwie.

Zanim będziemy patrzeli na Siebie ze spokojem i miłością mogą pojawić się różne emocje i stany. Możesz odczuwać przy tym złość, niechęć, smutek, żal, odtrącenie czy płacz. Będą się one pojawiać po kolei albo na zmianę. Jednak bądź spokojny to wszystko co się pojawia jest naturalną częścią procesu. To emocje i wzorce z podświadomości, które się uwalniają.

Kiedy już przestaniesz się złościć na siebie oraz cały świat, utulisz niekochane dziecko w Sobie, zobaczysz i poczujesz siebie i to jak bardzo się kochasz.

Miłość bezwarunkowa do siebie oznacza miłość bez względu na wszystko.

Nie musisz być „jakiś” by być kochany. BĄDŹ PO PROSTU SOBĄ!!!

Kiedy otworzysz się na doświadczenie Miłości, pozwolisz jej siebie napełnić, możesz doświadczyć cudownego przepływu Miłości.

Miłość ta ma początek w każdym z nas, w naszej naturze. Jesteśmy zdolni codziennie obdarzać się nią nawzajem na różne sposoby.

Pracę z lustrem będę jeszcze niejednokrotnie opisywała na blogu, podając Tobie przeróżne ćwiczenia. Twoim zadaniem będzie jedynie je zastosować, aby w Twoim życiu zadziała się Magia.

i-am-love

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka

Zapisz

Zapisz

Leave a reply

Comment
Name
E-mail