PONIŻEJ PRZEDSTAWIAM 4 KOBIETY, KTÓRE WYWARŁY OGROMNY WPŁYW NA MOJE

ŻYCIE I DZIĘKI KTÓRYM POSZERZYŁAM SWOJĄ STREFĘ KOMFORTU. TAK NAPRAWDĘ

NADAL JĄ POSZERZAM. 😉

1/ KAMILA ROWIŃSKA

Moja przygoda z Kamilą rozpoczęła się od przeczytania jej książki „Kobieta Niezależna”. Potem było spotkanie w Poznaniu na szkoleniu o tym samym tytule. Kamila jest niezwykle energiczną i pozytywną osobą.

Uświadomiła mi, że każda kobieta w swoim życiu może chcieć więcej. Może, a nawet powinna zadbać o siebie finansowo.

Celowo napisałam o kobietach, gdyż na 700-osobowym szkoleniu, było tylko 4-ech  mężczyzn.

Poniżej link do darmowego e-booka Kamili:

http://rowinskabusinesscoaching.com/aff/pasjairozwoj/sklep/e-book-7-krokow-osiagania-ambitnych-celow-kamila-rowinska/

oraz link do szkolenia Kamili „Kobieta Niezależna”, którego bardzo polecam:

http://kobietaniezalezna.pl/aff/pasjairozwoj/

1475759696_kobieta-niezalezna-all-03-2

 

2/ ALEKSANDRA BUDZYŃSKA

Od Oli dowiedziałam się jak zarządzać swoim czasem, jak mogę zyskać dodatkowy czas, czym jest planowanie. Jakie było moje zaskoczenie, gdy Ola uświadomiła mi, że wpisywanie do kalendarza wszystkich działań, które powinnam wykonać w danym dniu nie jest planowaniem. Na swoich szkoleniach, Ola pokazuje krok po kroku na czym polega planowanie. Pokazuje w czym tkwi problem i dlaczego ludzie mają problem z organizacją swojego dnia oraz ustalaniem swoich priorytetów i celów.

Moim ulubionym hasłem Pani Swojego Czasu, czyli Oli, jest:

PSC

http://www.paniswojegoczasu.pl/blog/

3/ ARIADNA WICZLING

Nie pamiętam w jaki sposób trafiłam na stronę Ariadny. Jestem jednak przekonana, że nie był to przypadek. Od razu ściągnęłam sobie wszystkie podcasty, które Ariadna nagrała i w drodze do pracy zaczęłam je stopniowo odsłuchiwać. Dodatkowo do każdego podcastu Ariadna umieściła na swojej stronie wiele ciekawych linków i inspiracji. Tematyka podcastów jest bardzo różnorodna, począwszy od tematyki związanej z prowadzeniem firmy, finansami czy prawa, jak i wzbudzeniem motywacji do działania. Mimo, że wywiady poruszają poważne tematy prowadzone są w sposób bardzo zrozumiały dla każdego. Inspirują i zawierają ogromną dawkę wiedzy.

Ariadna na swojej stronie napisała:

„Pomagam kobietom takim jak Ty, przejść przez zawiłości biznesu online”.

Zgadzam się z nią w 100%.

Tobie także pomoże, posłuchaj jej podcastów. Oto link:

http://ponitceariadny.pl/category/podcasty/

4/ LUISE HAY

Kobieta, która sprawiła, że moje życie uległo zmianie. Mój pogląd na uczucia, ludzi, postrzeganie siebie uległy wielkiej zmianie. Dzięki Luise Hay jestem zupełnie innym człowiekiem. Przede wszystkim nie obwiniam świata za to co mnie spotkało w życiu. Dzisiaj wiem, że miałam ze swoich życiowych doświadczeń wynieść lekcje, co też uczyniłam.

Poniżej link do strony Luise Hay (strona anglojęzyczna):

http://www.louisehay.com/

 

Chciałabym tutaj podziękować koleżance z pracy, która mnie zawsze wspierała. Nie podam jej imienia. Myślę jednak, że po przeczytaniu tego wpisu będzie wiedziała o kim piszę. Dziękuję. Wniosła wiele do mojego życia i pomogła mi przetrwać trudne chwile. Wierzę, że spotkałyśmy się nieprzypadkowo.

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Leave a reply

Comment
Name
E-mail